Reisimine on väga mõnus! Kes kord seda armastama on hakanud, sellest enam ei pääse:) Aga mida rohkem reisida, seda vähem jääb meelde, kus käidud, mida kogetud. Konkreetse reisi muljed segunevad teiste reisidega...

Mida teha?

Üks võimalus on pidada reisipäevikut, kuid enamasti tundub see liiga ajamahukas. Kuhu kirjutada? Kas peaks eraldi märkmikku kaasas kandma, kui tahaks paberile kirjutada. Kust leida reisides aega muljete kirjapanekuks, tahaks ju puhata ja reisi sihtkohta avastada. Seetõttu jääb enamasti reisipäeviku kirjutamine vaid mõtteks.

Imeilus märkmik reisipäeviku pidamiseks:)

Fotoraamat

Suurepärase loo ja ülevaate annavad reisifotod. Nende järgi saab jälgida, kus sai käidud ja mida nähtud (vähemalt need kohad ja asjad, mis pildile said), kuid igat hetke ei pildista. Samas pilte on aina rohkem ja rohkem, sest nii lihtne on neid klõpsida. Telefonis neid aga väga tihti vaatama ei kipu peale reisi. Albumeid, aga enam ei kasuta. Seetõttu oleme viimasel ajal iga reisi kohta teinud fotoraamatu. Ka see on aeganõudev, kuid mõnus viis reisi meenutada ja uuesti selle emotsioone kogeda.

Fotoraamatusse saab valida parimad pildid ning lisada väikesed tekstikatked. Seda on mugav teistele näidata ning see on ilus:)

Minu Rada Hiiumaa kaart

Mulle on alati meeldinud maakaardid. Enne reisi kasutan neid teekonna planeerimiseks ning reisi ajal hakkasin võimalusel kaardile märkima, kus sai käidud – nii kujunes Minu Rada ehk kaardil teekond, kus sai käidud.

Maakaardile ei ole aga lihtne teekonda märkida ning seal pole ruumi kommentaarideks või täpsustusteks. Lisaks ei ole see just väga ilus tulemus. Nii tekkiski mõte luua Minu Rada kaart, kuhu saab märkida oma reisi teekonna – oma raja – ning jäädvustada oma reisi tegevused ja emotsioonid.

Minu Rada Hiiumaa kaart

Hiiumaad võrreldakse Bali saarega ning kutsutakse paradiisisaareks. See on üks tore koht puhkamiseks ja avastamiseks. Avasta Hiiumaad Minu Rada kaardiga!