Meie lugu

Mina olen Marin. Nakatusin reisipisikuga 2001.a kui käisin matkaklubiga Iirimaal. Endalegi ootamatult oli tegemist rattamatkaga nii, et lisaks reisipisikule armusin ka jalgrattasõitu ning matkamisse.
Sama matkaklubiga käisin veel rattamatkadel 2004.a Korful ning 2005.a Sitsiilias. Need on ainsad teiste poolt organiseeritud reisid peale koolireisi Peterburi (1998).

Aasta peale Iirimaa reisi osalesin Euroopa noorte üritusel Taanis ning see oli esimene kord, kui pidin ise transpordi sinna ja tagasi leidma (laev ja rong Rootsist). Alates järgmisest aastast (2003) kohtusime igal suvel hispaanlannast sõbrannaga kusagil Euroopas ning reisisime omal käel (2003 Itaalia, 2004 mina Madriidi ja tema Eestisse külla, 2005 Istanbul, 2006 Rootsi, 2007 Portugal).
2007.a reisisin esimest korda Euroopast kaugemale - Indiasse, ning 2009.a alguses põrutasin Austraaliasse working holiday viisaga.

Täpsemalt reiside kohta vt korraldatud reisid

Olles aastaid endale ja oma reisikaaslastele reise kokku pannud (sh ostan iga-aastaselt ühele reisiseltskonnale Rootsi pileteid), tekkis aegamisi mõte, miks mitte pakkuda seda teenust ka teistele.

Reisivõlur aitab Sul kokku panna just Sulle sobiva reisi.

Meie missiooniks on pakkuda reisirõõmu ning julgustada ja abistada võimalikult palju inimesi reisima!

Võta meiega ühendust ning teeme koos unistused teoks!

Dream big, dream travel